Jdi na obsah Jdi na menu
 


Paráda na léto

V letním období šiju zpravidla jak o život :-) Je dlouho vidět, tak je více energie, navíc - léto miluje barvičky, rozličné materiály, tzn. fantazii se meze nekladou. Kvalita a kompozice fotografií nic moc, časem se třeba naučím i fotit ;-))

1. Kombinace starých džínů a šatů. Šaty jsem rozstřihla, horní část začistila bavlněnou krajkou, spodní část přišila k bederní části kalhot (tímto způsobem můžete mít tolik sukní, kolik vyřadíte džínů :)

2. Opět džínsovina v kombinaci s kontrastní látkou. Zde posloužily bratrovy kalhoty a babiččina kalhotová sukně.

3. Fialkový kabátek je přešitý z ne již efektního dvouřadého zapínání. Sukně z jiné sukně, viděla jsem někde tip, tak jsem dle toho udělala. Pro sukně stačí zákadní střih a pak už stačí nechat pracovat fantazii.

4. Plavky - není moje práce, ale jsou parádou na léto :-)

5. Šaty z košile z lehké džínsoviny a lehkého materiálu. Navíc skombinované dva střihy. (Zde můžete vidět i kus nábytku, který vypadal úplně jinak ... :)

6. K růžovým šatičkám nemám co dodat - ty jsou origoš střih i origoš látka (i když letitá. Kdysi stála snad 20 Kč, takže tento model nás vyšel na max. 50 Kč vč. zipu). Zavazují se dozadu na mašli a jsou holá záda.

 

Fotografie

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář